Personal

På Glasögonmäster är vi ett härligt gäng med stor kompetens inom såväl optik, som stilrådgivning och rätt produkter för just dina behov. Våra optiker är legitimerade och har en gedigen erfarenhet inom området.

Fredrik Andersson

VD / Leg. kontaktlinsoptiker
Examen i Diagnostisk Optometri
0703-23 83 89
fredrik@glasogonmaster.se

Jenny Andersson

Optikerassistent
0703-48 32 92
jenny@glasogonmaster.se

Emanuel Nilsson

Optikerassistent
emanuel@glasogonmaster.se

Faya Chamoun

Leg. kontaktlinsoptiker
Examen i Diagnostisk Optometri
faya@glasogonmaster.se

Gunilla Jönsson

Optikerassistent
gunilla@glasogonmaster.se

Jessica Söderström

Leg. kontaktlinsoptiker
jessica@glasogonmaster.se

Josefin Petersson

Optikerassistent
josefin@glasogonmaster.se

Kristina Rosberg

Leg. kontaktlinsoptiker
kristina@glasogonmaster.se

Nina Svendsen

Optikerassistent
nina@glasogonmaster.se

Vivianne Pålsson

Optikerassistent
vivianne@glasogonmaster.se