• Skickas inom 1-3 dagar
  • Fri frakt över 500:-

Personal

På Glasögonmäster är vi ett härligt gäng med stor kompetens inom såväl optik, som stilrådgivning och rätt produkter för just dina behov. Våra optiker är legitimerade och har en gedigen erfarenhet inom området.

Fredrik Andersson

VD / Ägare
Leg. Optiker / Optometrist
0703-23 83 89
fredrik@glasogonmaster.se

Jenny Andersson

Optikerassistent
HR / Inköp / Butik / Verkstad
0703-48 32 92
jenny@glasogonmaster.se

Emanuel Nilsson

Optikerassistent
Butik / Inköp / Linsträning
emanuel@glasogonmaster.se

Sanna Björn

Optikerassistent
Butik / Webshop
sanna@glasogonmaster.se

Gunilla Jönsson

Optikerassistent
Butik / Verkstad / Linsträning
gunilla@glasogonmaster.se

Jessica Söderström

Leg. Optiker med
Kontaktlinsbehörighet
jessica@glasogonmaster.se

Josefin Petersson

Optikerassistent / Butik
Verkstadsansvarig / Webshop
josefin@glasogonmaster.se

Kristina Rosberg

Leg. Optiker med
Kontaktlinsbehörghet
kristina@glasogonmaster.se

Vivianne Pålsson

Optikerassistent
Butik / Webshop / Linsträning
vivianne@glasogonmaster.se